REGAŁY MAGAZYNOWE

Regały magazynowe

Informacje o produkcie...

Regały magazynowy zapewniają funkcjonalność magazynów, hal produkcyjnych, sklepów czy warsztatów. Uporządkowana i dobrze zorganizowana przestrzeń sprzyja nie tylko zachowaniu estetyki w danym pomieszczeniu czy wnętrzu. To przede wszystkim gwarancja oszczędności miejsca i sprawne odnajdywanie wybranych towarów. Praca w odpowiednio zagospodarowanym miejscu staj się bardziej efektywna i przyjemniejsza.

Regały półkowe – główną ich cechą jest duża praktyczność i szerokie zastosowanie. Dzięki uniwersalności i łatwości montażu zarówno pojedynczego regału, jak i kompletnej zabudowy, regały półkowe znajdują zastosowanie na małych powierzchniach magazynowych oraz dużych halach przemysłowych. System ten doskonale sprawdza się w każdej branży, zarówno w biurach, archiwach, gabinetach, jak i serwisach samochodowych.

Regały paletowe – to najlepsze rozwiązanie w przypadku magazynów, gdzie konieczne jest składowanie różnorodnych produktów na paletach. Można je dostosować do każdego rodzaju przechowywanego towaru, zarówno pod względem rozmiaru jak i wagi. Rozmieszczenie i wysokość regałów są uzależnione od typu stosowanych wózków widłowych, składowanego towaru i wielkości magazynu. Dużą zaletą tych regałów jest przejrzystość, a tym samym łatwa kontrola stanów magazynowych.